Nasz zasięg działania

Firma Spec-Trans świadczy usługi Pogotowia Kanalizacyjnego. Nasz zasięg działania obejmuje przede wszystkim województwo małopolskie. Jeśli jednak nie jesteś pewien czy dojedziemy do Twojej miejscowości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Upewnicie się czy są Państwo w naszym zasięgu działań, od razu też wstępnie wycenimy naszą usługę.

Gdzie dojeżdżamy

Nasze usługi przetykania i udrażniania rur, czyszczenia kanalizacji, frezowania kominów świadczymy w województwie małopolskim. Działamy między innymi w takich miastach jak: Kraków, Olkusz, Wolbrom, Miechów, Proszowice, Niepołomice, Wieliczka, Bochnia, Gdów, Limanowa, Nowy Sącz, Nowy Targ, Rabka, Myślenice, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Wadowice, Skawina. Poniżej zamieściliśmy mapkę z obszarem naszych działań. Wiemy jak bardzo utrudnia życie każda usterka związana z kanalizacją. Dlatego staramy się niezwłocznie odpowiadać na Wasze zgłoszenia i jak najszybciej reagować na każde wezwanie. Czas dotarcia do klienta uzależniony jest od miejsca wystąpienia awarii i ustalany jest indywidualnie. Pamiętajcie jednak, że podajemy orientacyjny czas i może się on wydłużyć m.in. przez warunki panujące na drogach.

zasięg działania
Mapka z naszym zasięgiem działania

Dla kogo świadczymy usługi

Jesteś osobą prywatną, firmą czy instytucją państwową? Zatkała się rura, komin czy kanalizacja przestała działać jak należy? Naszą ofertę kierujemy do wszystkich. Niezależnie czy jesteś osobą prywatną czy firmą, oraz czy rozmiar awarii jest mały czy na większą skalę. Zakres naszych prac obejmuje czyszczenie, przetykanie, udrażnianie kanalizacji. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych (m.in. samorządy, urzędy, firmy, duże przedsiębiorstwa czy organizacje). Każda usługa którą realizujemy, wykonywana jest przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Rozwiązania, które stosujemy pozwalają na diagnozę i skuteczne usunięcie problemu. Pełny zakres działań pogotowia kanalizacyjnego możecie znaleźć na naszej stronie głównej w zakładce usługi.

Nie masz pewności czy zdobyte informacje są wystarczające, lub potrzebujesz skorzystać z usług Pogotowia Kanalizacyjnego? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące udrażniania rur i kanalizacji.

+48 606 393 039

kontakt@przetykanierur.pl

Ten post ma jeden komentarz

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.