W naszym szerokim wachlarzu usług (zobacz tutaj), znajduje się asenizacja czyli wywóz nieczystości płynnych. Zabieg ten polega na usuwaniu tzw. szamba z dołów kloacznych i wywożeniu ich za pomocą specjalistycznych pojazdów. Aktualnie jest coraz mniejsze zapotrzebowanie na usługi asenizacyjne z racji na możliwość podpięcia się do sieci kanalizacyjnej. Jednak nie wszędzie są takie udogodnienia i jeśli nie ma takiej możliwości użytkownicy zakładają szambo lub przydomową oczyszczalnie. W tym przypadku należy pamiętać o regularnym opróżnianiu i wywożeniu nieczystości.

WYWÓZ NIECZYSTOŚCI

Wywozimy nieczystości pochodzące z:

*szamb,
*przydomowych oczyszczalni ścieków,
*gospodarstw rolnych,
*zakładów przemysłowych.

W zakresie usług asenizacyjnych jest wywożenie nieczystości komunalnych i przemysłowych. Opróżniamy zbiorniki odpływowe oraz bezodpływowe, baseny, zbiorniki wody deszczowej i wiele innych.

PRAKTYKA

Odebrane nieczystości wywozimy do miejsc przeznaczonych do neutralizacji ścieków. Działamy zgodnie ze wszystkimi przepisami, normami i zaleceniami. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa, dzięki czemu cała operacja odbywa się sprawnie i bezpiecznie. Pamiętajmy, że ścieki to nie tylko nieprzyjemny zapach, ale duże stężenie niebezpiecznych toksyn. Dlatego przy asenizacji (opróżnianiu zbiorników i wywozie nieczystości) bardzo ważne jest zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa. W realizacji usług asenizacyjnych pomaga nam specjalistyczny sprzęt. Odpowiednio przygotowane pojazdy posiadające beczkę asenizacyjną o różnej pojemności, węże oraz mechanizm pompujący.


Sprzęt do udrażniania rur, usługi asenizacyjne
przepompownia ścieków, usługi asenizacyjne
Pojazd asenizacyjny, usługi asenizacyjne

Kiedy skorzystać z usług asenizacyjnych

 

Warto pamiętać o regularnym wywożeniu nieczystości oraz czyszczeniu szamba czy przydomowych lub przyzakładowych oczyszczalni ścieków. Dzięki temu możecie uniknąć awarii kanalizacji czy nawet wybicia szamba, a te nie należą do zbyt przyjemnych. Istnieje również możliwość nawiązania z nami stałej współpracy, dzięki temu gwarantujemy regularny odbiór nieczystości płynnych oraz możliwość regularnego czyszczenia zbiornika. Czynność ta znacząco podnosi komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania, o czym szerzej piszemy tutaj. 

Ceny i dojazd

Ceny za nasze usługi ustalane są indywidualnie. Przede wszystkim zależą od dokładnego zakresu usług oraz odległości. W celu uzgodnienia wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego. W czasie rozmowy odpowiemy na wszystkie pytania i chętnie służymy naszym doświadczeniem i radą.

Nasze usługi Pogotowia Kanalizacyjnego – przetykanie i udrażnianie rur, czyszczenie kanalizacji, asenizacja i wiele innych, świadczymy na terenie województwa małopolskiego. Szczególnie w okolicy: Krakowa, Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Bochni, Myślenic, Nowego Sącza czy Wadowic.

Nasza siedziba

Bilczyce 115
32-420 Gdów

Godziny otwarcia

24h/7

Zadzwoń

+48 606 393 039