Przetykanie rur w Żabce

Środek miasta? Środek nocy? I problem z drożnością rur? Dla nas to nie problem! Jesteśmy dla Was dostępni 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę!

Przetykanie rur

Tym razem byliśmy potrzebni w jednej z dobczyckich Żabek. Chyba nie musimy pisać jak ważna była szybka i skuteczna interwencja. Czy byliśmy na czas? Oczywiście! Czy usunęliśmy usterkę? Oczywiście! Udrażnianie rur to nasze zadanie i nasza główna działalność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadaniu profesjonalnego sprzętu to zadanie jest dla nas ułatwione. Jesteśmy w stanie szybko zlokalizować zator i dobrać odpowiednią metodę aby skutecznie rozwiązać problem. Świadcząc nasze usługi nie ograniczamy się tylko do jednej metody. W przypadku kiedy osad zbiera się na dnie rury nie wystarczy udrażnianie za pomocą mechanicznych sposobów, czyli przy użyciu sprężyny. Dlatego nasza firma korzysta też z dwóch innych metod, o których możecie poczytać tutaj. Najczęściej korzystamy z tak zwanej metody WUKO, ale wprowadziliśmy też udrażnianie rur za pomocą wysokiego podciśnienia. Dzięki temu przetykanie rur w Żabce zakończyło się sukcesem. Ponieważ w obu metodach korzystamy przede wszystkim z siły wody, są one całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Jesteśmy dostępni…

Bardzo często nasi klienci w pierwszym odruchu zatkanej rury próbują domowych metod, szczególnie gdy mogłoby się wydawać że o takiej porze nie pracujemy. Wiedząc jednak jak bardzo uciążliwa jest awaria sieci kanalizacji, nasze pogotowie jest do Państwa dyspozycji całodobowo, także w niedziele i święta. Posiadamy duże doświadczenie w udrażnianiu i czyszczeniu kanalizacji czy przetykaniu rur, tak więc jesteśmy w stanie sprostać niemal każdej usterce czy awarii. Firma Spec-Trans Pogotowie Kanalizacyjne działa na terenie Małopolski, głównie w okolicy: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Brzesko, Bochnia, Gdów, Myślenice, Dobczyce, Nowy Sącz, Nowy Targ, Limanowa, Rabka, Krzeszowice, Wadowice, Sucha Beskidzka. W przypadku wątpliwości, pytań i oczywiście wszelkich awarii zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego: +48 606 393 039, lub mailowego: kontakt@przetykanierur.pl .

W naszej ofercie znajdziecie też frezowanie rur i kominów, więcej o tej usłudze znajdziecie na naszej stronie! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług!

Spec-Trans