Przetykanie kanalizacji

Kiedy jest pora aby wezwać pogotowie kanalizacyjne?

Prawie zawsze mamy do czynienia z podobnym scenariuszem. Nasz dzień przebiega normalnie, wychodzimy do pracy, gotujemy obiad i zajmujemy się codziennymi sprawami. Nikt nigdy nie spodziewa się zatkania kanalizacji, a zwłaszcza takiego, do którego trzeba będzie wezwać pogotowie kanalizacyjne. Na domiar złego sytuacja może się bardzo drastycznie eskalować w sytuacji nie rozpoznania takiego zatoru od razu. Oczywiste jest, że w takiej sytuacji próbujemy swoich sił aby jak najszybciej pozbyć się awarii. Przede wszystkim: jeśli pomimo samodzielnych prób przetykania kanalizacji rura wciąż pozostaje niedrożna, jeśli wokół unosi się ostra nieprzyjemna woń, jeśli woda wylewa się do mieszkania – to już jest czas aby wezwać pogotowie kanalizacyjne. Reasumując: trzeba działać szybko i skutecznie, dlatego przetykanie kanalizacji jest czynnością przy której warto zdać się na zawodowców.

Przetykanie kanalizacji? Zaufaj nam, jesteśmy fachowcami w tym temacie.

przetykanie kanalizacji obiekt przemysłowy

Przyczyną niedrożności kanalizacji mogą być nie tylko nagromadzenie odpadków. Rury mogą popękać od mrozu lub zostać naruszone przez korzenie, mogą zatkać się nieorganicznym osadem. Jest wiele możliwości. Dzięki specjalnym kamerom pogotowie kanalizacyjne jest w stanie poznać przyczynę awarii, której sami nie bylibyśmy w stanie ustalić. Pogotowie kanalizacyjne działa 24 godziny na dobę co zapewnia szybkie rozwiązanie palącego problemu, nawet w święta. Nasza firma działa na terenie małopolski.

Jeżeli mamy do czynienia z zatorami trudnymi do usunięcia, do naszej dyspozycji pozostaje specjalistyczny sprzęt, który zabieramy ze sobą do każdej awarii. W razie potrzeby przetykanie kanalizacji wykonuje się metodami bezpiecznymi dla środowiska. Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych metod? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem na ten temat: Czyszczenie kanalizacji.

Pogotowie kanalizacyjne zajmuje się nie tylko pomocą w doraźnych problemach, ale także wywozem nieczystości, udrażnianiem kanałów burzowych czy pracami renowacyjnymi instalacji kanalizacyjnych.