O NAS

Jesteśmy z wami nieprzerwanie od 1998 rokU

Płynąca z wieloletniego doświadczenia w zakresie asenizacji wiedza, profesjonalne podejście i sprzęt, pozwala nam sprostać wszystkim oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Do tej listy możemy dodać rzetelność, terminowość oraz niskie ceny. To wszystko jest fundamentem naszej działalności. Dlatego nasze Pogotowie Kanalizacyjne działa prężnie całodobowo 7 dni w tygodniu! Poniżej przedstawiamy nasze najważniejsze wartości.

Logo firmy SpecTrans

Dbamy o środowisko

Działamy tak, aby nasze usługi pozostawiły środowisko czyste i bezpieczne. Odpady wywozimy do miejsc specjalnie do tego przeznaczonych. Z powodzeniem spełniamy wszelkie wymagane normy środowiskowe.

Logo firmy SpecTrans

Specjalistyczny sprzęt

W skład naszej floty wchodzą nowoczesne, ekologiczne i wydajne pojazdy. Dysponujemy maszynami o wielu pojemnościach, dzięki czemu możemy realizować bardzo różnorodne zamówienia.

Logo firmy SpecTrans

Zadowoleni klienci

Ponad to lubimy pomagać. W każdą usługę wkładamy 100% zaangażowania dzięki temu mamy wielu zadowolonych klientów. Dodatkowo pracujemy też w niedzielę i święta, dzięki temu w przypadku awarii możecie śmiało do nas dzwonić!

Świadczymy usługi

Najważniejsze usługi, które świadczymy w ramach Pogotowia Kanalizacyjnego to: wywóz nieczystości płynnych (asenizacja), przetykanie rur, udrażnianie i czyszczenie instalacji kanalizacyjnych, montaż i mycie szamb. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia i frezowania kominów. W zakresie naszych kompetencji jest również czyszczenie przepompowni, kanalizacji deszczowych, przydomowych oczyszczalni ścieków i wielu innych.

To tyle o nas! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

 Bądź na bieżąco! Zapraszamy na nasz profil facebookowy!

 

Przetykanie rur o nas
przetykanie rur zasięg działania - O NAS
Pogotowie kanalizacyjne

Nasza siedziba

Bilczyce 115, 32-420 Gdów

Godziny otwarcia

24h/7

Zadzwoń

+48 606 393 039