Czyszczenie Przepompowni Ścieków

Przepompownia ścieków

Montaż przepompowni ścieków jest konieczny w przypadku kiedy nie ma możliwości wykonania kanalizacji grawitacyjnej. Przede wszystkim z powodu niekorzystnego ukształtowania terenu lub występujących przeszkód budowlanych. Przepompownia ścieków służy do automatycznego przepompowywania nieczystości do dalej położonego odbiornika w systemach kanalizacji grawitacyjno-ciśnieniowej i ciśnieniowej. Sercem urządzenia są pompy, które odpowiadają za tłoczenie ścieków komunalnych, deszczowych oraz zanieczyszczonej cieczy ciałami włóknistymi i miękkimi ciałami stałymi. Takie rozwiązanie stosuje się przede wszystkim w domach jednorodzinnych, ale wykorzystywana jest też przez wspólnoty mieszkaniowe czy właścicieli ośrodków sportowych i wypoczynkowych. Idealnie sprawdza się nie tylko w wiejskich zabudowach, ale również w mieście. Gwarancją na bezproblemowe działanie przepompowni jest prawidłowy projekt, dostosowany do panujących warunków. Równie ważnym elementem bezproblemowego działania urządzenia jest regularny serwis.

Czyszczenie przepompowni ścieków

Okresowe czyszczenie przepompowni ścieków utrzymuje wszystkie jej elementy w bardzo dobrym stanie technicznym. Dzięki temu urządzenia radzą sobie również z piaskiem, szlamem i wodą drenażową. W ramach serwisu poddajemy czyszczeniu elementy konstrukcyjne, czyli ściany, dno zbiornika oraz pompy, doprowadzając przepompownie do pierwotnego stanu używalności.

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie pogotowia kanalizacyjnego pokazuje jak bardzo ważne jest regularne czyszczenie i serwisowanie nie tylko przepompowni ścieków, ale wszystkich urządzeń związanych z instalacjami kanalizacyjnymi. W przypadku przepompowni chroni użytkownika przed sporymi kosztami napraw lub modernizacji urządzeń. 

czyszczenie przepompowni
czyszczenie przepompowni ścieków

Naszym atutem jest nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim fachowcy jakich zatrudniamy oraz specjalistyczny sprzęt. Z racji tego oferujemy bardzo szeroki zakres usług w ramach pogotowia kanalizacyjnego. Masz problem z instalacją kanalizacyjną? Separator, przepompownia, osadnik lub inny zbiornik bezodpływowy wymaga serwisu lub czyszczenia? Skorzystaj z naszej oferty! 

Działamy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu! Obsługujemy klientów na terenie województwa małopolskiego w obrębie miejscowości: Kraków, Olkusz, Wolbrom, Miechów, Proszowice, Niepołomice, Wieliczka, Bochnia, Gdów, Limanowa, Nowy Sącz, Nowy Targ, Rabka, Myślenice, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Wadowice, Skawina. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

udrażnianie rur

Przetykanie rur, czyszczenie kanalizacji i usługi pogotowia kanalizacyjnego. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na korzystanie z najlepszych rozwiązań, które jednocześnie są przyjazne dla środowiska - m.in. metody: wysokiego podciśnienia i WUKO.

Usługi asenizacyjne

Wywóz nieczystości płynnych to bardzo specyficzna i wymagająca dużej wprawy usługa. Niewątpliwie doświadczenia zdobyte w trakcie wielu lat działalności, pomaga wykonać usługę szybko, sprawnie i bezproblemowo. Zapraszamy do długoterminowej współpracy.

czyszczenie kominów

Dzięki specjalnej frezarce można przetkać komin, jak również zwiększyć powierzchnię przewodu kominowego. W ciężkich przypadkach może służyć również do udrażniania rur, gdy wszystkie inne metody zawiodą.

Czyszczenie szamb

Choć dla wielu to temat tebu, dla nas to codzienność. Warto pamiętać, że wszelkie nieczystości przewozimy do stosownych oczyszczalni – realizujemy usługi zgodnie z normami. Chcielibyśmy podkreślić iż troska o środowisko naturalne jest dla nas ważną wartością..

Nasza siedziba

Bilczyce 115
32-420 Gdów

Godziny otwarcia

24h/7

Zadzwoń

+48 606 393 039